Najava događanja

  • Drugi nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji na Trsatu - 19. travnja (nedjelja)
  • Zaštitnik i sakrament krizme u župi Sv. Marka ev., Našice - 25. travnja (subota) - sveta misa u 11.00 sati
  • Hodočašće djece osnovne škole u Voćin - 02. svibnja (subota)
  • Zaštitnik i sakrament krizme u župi Našašća Sv. Križa, Orahovica - 03. svibnja (nedjelja) - sveta misa u 11.00 sati
  • PRVA PRIČEST U NAŠOJ ŽUPI - 03. svibnja (nedjelja) u 10.00 sati
  • Hodočašće mladih u Voćin - 09. svibnja (subota)
  • Zaštitnik župe Gospe Fatimske, Našice - 13. svibnja (srijeda) - svete misa u 11.00 sati
  • Sakrament krizme u župi Sv. Antuna Padovanskog, Našice - 16. svibnja (subota) u 10.00 sati
  • Zaštitnik župe Duha Svetoga, Feričanci - 24. svibnja (nedjelja) - svete miisa u 11.00 sati
  • Sakrament krizme u župi Đurđenovac - 29. svibnja (petak) u 18.00 sati
  • ZAŠTITNIK NAŠE ŽUPE (PRESVETO TROJSTVO) - 31. svibnja (nedjelja) - svete mise u 8.00 i 11.00 sati
  • Sakrament krizme u župi Gospe Fatimske, Našice - 06. lipnja (subota) u 18.00 sati
  • Hodočašće starijih osoba u Voćin - 07. lipnja (nedjelja)
  • Zaštitnik župe Sv. Antuna Padovanskog, Našice - 13. lipnja (subota)
  • Susret ministranata u Voćinu - 22. lipnja (ponedjeljak)
  • Zaštitnik župe Sv. Ivana Krstitelja, Crnac - 24. lipnja (srijeda) - sveta misa u 11.00 sati
  • Svećeničko ređenje u Požegi - 27. lipnja (subota)
  • Zaštitnik župe Sv. Petra, Bokšić - 29. lipnja (ponedjeljak) - sveta misa u 11.00 sati

Nedavno kršteni

7. Franko Bušljeta, sin Stipice Bušljete i Kristine r. Stojanović

6. David Jelenčić, sin Dalibora Jelenčića i Ivane r. Čavić

5. Rafael Tuk, sin Josipa Tuka i Mihaele r. Cahun

4. Maša Zuanović, kći Hrvoja Zuanovića i Marije r. Koić

3. Petar Đukić, sin Danijela Đukića i Sanje Kolembus

Nedavno vjenčani

13. Vjekoslav Palatinuš i Anita Jembrišak

12. Dragan Blažević i Lovorka Falat

11. Kruno Jurlina i Kristina Galošević

Nedavno umrli

10. Stjepan Milković, rođ. 07.02.1939

9. Ivan Nikšić, rođ. 12.02.1929.

8. Danica Gretić r. Šimatović, rođ. 23.05.1927.

Predstojeći blagdani i mise

3. VAZMENA NEDJELJA

19.04.2015.

Čačinci u 8.00 +Ignac i Marija Štefok

Paušinci u 9.30 sati

Čačinci u 11.00 - župska

PONEDJELJAK 19.00

+Ana Tir

UTORAK        19.00

+Zdenko Palovčik

SRIJEDA        19.00

+Ivanka i Dražen Kubica

ČETVRTAK     19.00

+Đuro, Anka i Đuro Horvat

PETAK          19.00

+Mato i Ana Pavić

SUBOTA      

nema svete mise

ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

Nedjelja Dobrog Pastira

26.04.2015.

Čačinci u 8.00 +Nikola i Anica Bušljeta

Bukvik u 9.30 sati

Čačinci u 11.00 - župska

 

CRKVU ZA IDUĆU NEDJELJU ČISTI: Ravna ulica II.


PRVOPRIČESNICI: vjeronauk u utorak u 11.40 i srijeda u 10.50 sati

KRIZMANICI: vjerounauk u ponedjeljak u 16.00, srijeda u 12.30 i 16.00 sati

 

STATISTIKU VJERSKOG ŽIVOTA I FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ ZA PROŠLU GODINU MOŽETE VIDJETI OVDJE


Termine i mjesta tečajeva priprave za brak zaručnika možete pogledati na stranici: http://www.pozeska-biskupija.com/index.php/aktualno/50-aktualno/1036-raspored-tecaja-priprave-za-brak?tmpl=component&print=1&layout=default&page=. Pohađanje tečaja obavezno je za sve koji se žele vjenčati u crkvi.